FAALİYET DETAYLARI

OTOMATİK KEPENK-PANJUR

Otomatik kepenk nedir? Ne zamandan bu yana kullanılmaktadır? Kalite düzeyi nasıl anlaşılmaktadır? Fiyatları neye göre belirlenmektedir? nerede nasıl bulunur? Hangi amaçlar için kullanılır? Dayanma ömrü ne kadardır?
Sorularımızı çoğaltmamız mümkün. Han Yapı Tasarım öncelikle müşterilerini bilgilendirme sorumluluğu taşımaktadır. Bu nedenle daima sormanız ve aradığınız cevabı bizde bulmanız mümkündür.
Güvenlik tüm canlıların en önemli en etkili refleksidir. asıl olarak güvenlik ihtiyacını karşılamak üzere geliştirilen bir sistemdir. Göz için göz kapağı ne ise, iş yerleri için de tam olarak o dur. İş yerimizin hatta konutumuzun güvenlik sorunu varsa ilk düşündüğümüz veya düşüneceğimiz şey otomatik kepenktir.
Otomatik Kepenk Nerelerde Kullanılır?
İş yeri, mağaza, dükkan veya kapı, pencere gibi yerleri korumak için kullanılır. Koruma için kullanılacak iş yeri, kapı ya da pencere özelliğine, ebatlarına göre de yapılır. Kullanım amacı ve yapıldığı malzemeye göre de çok farklı bir çok çeşidi de bulunur.

Otomatik kepenk Çeşitleri?

Yapıldığı malzeme ve dayanaklık düzeyine yine kullanım alanına göre çeşitleri şekillenmektedir.
Alüminyumdan yapılıyorsa alüminyum kepenk ortaya çıkmaktadır. Galvanizden yapılıyorsa galvanizli kepenk olmaktadır ismi. Yangına karşı koruyucu önlem olarak yapılan da yangına dayanıklı kepenk olarak adlandırılmaktadırlar.


ETİKETLER:
aydın, davutlar, didim, söke, kuşadası, nazilli, güzelçamlı, germencik, incirliova, efeler, manuel, otomatik panjur kepenk sistemleri