KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Müşterilerimize uygun fiyatlar ve kaliteli işçiliğin yanında ödeme kolaylıkları sağlamaktayız.

Han Yapı Tasarım-Ferdi Kalaycıoğlu

Han Yapı Tasarım San. Tic. Ltd. Şti; dekorasyon, mobilya ve uygulama, projelendirme ve inşaat, taahhüt ve yapı işleri konularında faaliyet göstermektedir.

Yılların tecrübesini müşterilerine kaliteli ve ekonomik hizmet olarak sunan Han Yapı Tasarım, Müşteri memnuniyeti odaklı, temiz ve titiz çalışmalarıyla, modern dekorasyon çizgilerinden, klasik dekorasyon tasarımlara kadar farklı pek çok alanda hizmet sunmaktadır. Çalışmalarımızda daima müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirledik. Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek kendini yenileyen, profosyonel, dinamik, tecrübeli ekibimiz ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Sektörün en iyisi olmayı benimseyen Han Yapı Tasarım, sürekli yenilenen tasarım ve modelleri, özgün malzeme, farklı aksesuar seçenekleri ve her biri kendi alanında uzman ekipleri ile, sektördeki kalite seviyesini daha da yükseltmeye devam edecektir. En büyük sermayemiz tecrübemiz, kalite ve teknolojiye önem veren yenilikleri takip eden etik değerlere bağlı ekip arkadaşlarımız.

Han Yapı Tasarım, ileri teknoloji makine parkuru, profesyonel proje, tasarım ve üretim ekipleri ile markalaşma yolunda önemli yatırımlar yaparak, yerel ve bölgesel pazarda adını duyurarak ilerlemeye devam etmektedir.
about1
UZMANLIK ALANLARIMIZ

İç mekanlarda projeye tabi dekorasyon için gerekli A dan Z'ye malzemelerin proje sonlandırma işleri uzmanlık alanımızdır.

 • İç mekan ve dış cephelerin düz boya İtalya boya ve desenli boyaların tümü.
 • İç mekanlara uygulanan tüm duvar kağıtlarıİç mekanların Andolu, mastarlı, çelik malalı, alçı işleri ve macun işleri.
 • Kartonpiyer düz ve desenli kartonpiyer işi ve stropiyer işleri.
 • Alçıpandan ters tavanlar, bölme duvarları desenli tavanları tüm detaylı detaysız alçıpan işleri.
 • Ters tavan işlerinde, gergi tavanlar, taş yünü tavanlar, karopan tavanlar, pleksi tavanlar, panel 85 tavanlar, stronpiyer tavanlar, metal asma tavanlar.
 • Dış cephe kaplama ve boya işlerinde XPS, EPS, Neopor, Karbon takviyeli ve hazır kaplama Dış cephe söve ve süslü kaplama
 • Granit dış cephe kaplama izocamlı-binaların dış cephelerini Mardin taşı kaplama ve söve işlerinde uzmanlık alanlarımızdır.
 • Krom ve alüminyum korkulukları imalatlarımız.


    Sabahat KALAYCIOĞLU -Yapı Tasarımcısı

GRAFİKLE HAN YAPI TASARIM

 • Müşteri memnuniyeti - 100%
 • Malzeme Kalitesi - 90%
 • Hizmet Kalitesi - 80%
 • Mutlu Son - 99%

CAM BALKON SİSTEMLERİ

MUTLU MÜŞTERİLER

GÜLER YÜZLÜ HİZMET

Han Yapı Tasarım ile ilgili tüm talep, öneri ve memnuniyetsizliklerinizi İLETİŞİM sayfamızda belirtilen bağlantı veya diğer kanallar üzerinden bize iletebilirsiniz. İlettiğiniz öneri ve şikâyetler, siz müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına Han Yapı Tasarım olarak kendimizi geliştirme fırsatı sunmaktadır.

ESTETİK ÇİZGİLER
Bugüne kadar çalışmalarında daima müşteri memnuniyetini öncelikli hedef belirleyen Han Yapı Tasarım İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerde kurulan Yapı Tasarım, İnşaat , İç Dekorasyon, sektöründeki tüm gelişmeleri ve fuarları takip ederek daima kendini yenileyen profesyonel, dinamik ve genç kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sıfır daireler için komple çözümler sunmaktayız. İster bitmiş, ister kaba inşaat olsun, yer döşemesinden fayansına, mutfak banyo dolabından musluklara, alçı sıvadan kartonpiyer ve boyaya kadar tüm ihtiyacınızı gideriyoruz. Çelik kapı ve daire içi kapılarını takıyor, cila, boya, astar, alçı sıva, elektrik tesisatı, su tesisatı, doğalgaz tesisatınızı yapıyoruz.
İsterseniz Asma tavan yaparak dekoratif görüntüler elde ediyoruz. PVC Kapı ve pencerelerinizi takıyor, laminat parke ve yerden ısıtma sistemlerini titizlikle yapıyoruz.